Aöf Sınavlara Nasıl Çalışılır

AÖF SINAVLARINA NASIL ÇALIŞILIR?

İLK OLARAK BİLİNMESİ GEREKEN AÖF SINAVLARINDA ÖNCELİKLİ OLARAK ARASINAVDIR. NEDEN DERSENİZ ARA SINAV NOTUNUZUN % 30 U ALINIR. ARA SINAVDA KONULAR FAZLA YOKKEN YÜKSEK ALDIGINIZ TAKTİRDE DERSİ KOLAYLIKLA GEÇERSİNİZ. ARA SINAVI İYİ ÇALIŞAN BİR ÖĞRENCİ YIL SONU SINAVINDA 30 PUANI KESİNLİKLE ALIR NEDEN ÇÜNKÜ YIL SONU SINAVLARINDA 13 TANE SORU ARA SINAV KONULARINDAN GELMEKTEDİR. O YÜZDEN ÖNCELİKLİ OLARAK ARA SINAVI İYİ ÇALIŞMANIZ GEREKMEKTEDİR.

ÇALIŞMA METODUNUZ NASIL OLACAK?

AÇIK ÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİN ÇOĞUNLUĞU DERS ÇALIŞMAYA FIRSAT BULAMAMAKTADIR. BU YÜZDEN DE SINAVLARDA BAŞARISIZ OLMAKTADIRLAR. AMA UNUTULMAMASI GEREKEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SORULARI ÇOK FAZLA DEĞİŞTİRMEMESİDİR. BUDA SİZİN YARARINIZA BİR DURUM BİR ÇOK ÖĞRENCİ SADECE AÖF ÇIKMIŞ SORULARA ÇALIŞARAK DERSLERİNİ VERMİŞTİR. EZBER YOLUYLA MUTLAKA SORULAR YAKALANIYOR FAKAT BİZİM ONCELİKLE ONERDİĞİMİZ YARDIMCI KİTAPLARDAN KONULARI ÇALIŞIP ARDINDAN ÇIKMIŞ SORULARA BAKTIĞINIZDA %100 BAŞARIYI YAKALAYACAGINIZDIR. ZAMANIM YOK DİYORSANIZ FAZLADA GEÇ KALMIŞ DEĞİLSİNİZ ÇIKMIŞ SORULARI ÇALIŞARAK GEÇME ŞANSINIZDA OLDUKÇA YÜKSEK. 2006 DAN BU YILA KADAR YAPILAN SINAVLARA BAKTIĞINIZ TAKDİRDE KESİN BAŞARIYI YAKALARSINIZ. NEDEN 2006 DAHA ONCESİ YILLAR SİZE KÜLFET OLUŞTURACAKTIR. ÇÜNKÜ BİR ÇOK KİTAPTA DEĞİŞİKLİK YAPILIYOR VE YENİ KONULAR EKLENMEKTEDİR. O YÜZDEN SON YILLARDAKİ ÇIKMIŞ SORULARA BAKMANIZDA HER ZAMAN FAYDA VARDIR.

AÖF ÇIKMIŞ SORULARA SAHİP OLMAK İSTİYORSANIZ TELEFONLA VEYA SİPARİŞ VER LİNKİNE TIKLAYIP SİZLERİNDE DERSLERİNİZİ GEÇMENİZDE YARDIMCI OLALIM.

HEMEN SİPARİŞ VERMEK İÇİN

Gelen aramalar: aöf nasıl çalışılır,aöf sınavlarına nasıl çalışılır,acikogretim sinavlarina nasil calisilir,aöf ye nasıl çalışılır,aöf derslerine nasıl çalışmalı sınava nasıl hazırlanmalı 2013,aöf sınavlarına nasıl çalışılır 2013,aöf sınavlarına nasıl çalışmalıyım,aöf sınavına nasıl çalışmalıyım,aöf sınavlarına nasıl çalışılmalı,aof derslerine nasıl çalışmalıyım